Stavební spoření: Stabilní produkt

Stavební spoření je oblíbeným produktem. Lidi vábilo především svými vysokými státními příspěvky. Ty jsou dnes již menší, ale stále jde o výhodný produkt, kterého využívají především ti, kteří si chtějí vzít výhodný úvěr na bydlení.

O stavebním spoření

Stavební spoření je výhodným spořícím nástrojem, který klientovi nabízí mnohé výhody a především stabilitu a důvěryhodnost produktu.

Produkt je vhodný pro každého, kdo chce našetřit nějaké peníze a případně si také v rámci stavebního spoření může vzít levný úvěr na bydlení.

Stavební spoření vzniká uzavřením smlouvy, ve které jsou stanové podmínky produktu a cílová částka. Za uzavření smlouvy se platí poplatek, který je většinou ve výši jednoho procenta z cílové částky. Stavební spoření dělíme na dvě fáze – spoření a úvěr. Výhodný úvěr si můžete vzít po dvou letech, ovšem jen v případě, že splníte některé podmínky. Pokud ne, můžete využít možnosti překlenovacího úvěru.

Nejvýhodnější stavební spoření

Rozhodli jste se založit si stavební spoření? Pak určitě chcete vybrat produkt, který pro vás bude nejvýhodnější. V současné době vám ho nabízí Česká spořitelna, Českomoravská stavební spořitelna, Modrá pyramida stavební spořitelna, Raiffeisen stavební spořitelna a Wüstenrot stavební spořitelna.
Pokud se v nabídce nevyznáte, využijte služby stavební spoření srovnání a během chvíle budete vědět, jaká možnost je pro vás nejlepší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.