Dovolená v Asii

Mrazivý vítr ve vlasech, zasněžená auta a zima všude kam se člověk vydá. Tak to aktuálně vypadá v České Republice, která naplno prožívá zimní „radovánky“. Co takhle uniknout z tohoto nepříjemného počasí někam na východ, třeba do Asie. Co si takhle prohřát pořádně klouby a trochu se navnadit na období, které nás teprve čeká.

Dovolená v Asii je v zimním období velice oblíbená. Taková dovolená Dubaj last minute vám umožní prohřát tělo a poznat metropoli, která se může pyšnit několika nej. Nejvyšším mrakodrapem, nejluxusnějšími hotely, největšími vodními parky nebo třeba lyžování v poušti.

Dáváte-li přednost pohodě a relaxaci na osamělých panenských plážích, pak pro vás je určena dovolená Bali, Mauricius či Maledivy. Zdejší hotelové a lázeňské resorty zkrátka stojí za to. Připočteme-li k tomu báječnou atmosféru a pohostinnost místních obyvatel, může být tahle dovolená parádní vzpruhou.

Posledním naším tipem je tradiční dovolená Thajsko last minute. Světově proslulé resorty Koh Samui, Pattaya či Phuket se mohou pyšnit nádhernou krajinou, čistým mořem a písečnými plážemi o kterých si v Evropě můžeme nechat jen zdát. A i proto je dovolená Asie místem, kam míří každoročně tisíce českých turistů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.