Vinný král – obchod s Moldavským a Gruzínským vínem

Představujeme vám nedávno vzniklý eshop s vínem z blízkého východu – Vinný král. Dovážíme pro vás vybraná Moldavská a Gruzínská vína, která se v České Republice těší stále větší oblibě.

Kromě širokého sortimentu bílých i červených vín můžete v našem obchodě narazit i na speciality daných zemí. Jednou z nich je například moldavský kagor. Toto proslulé dezertní víno se získává z přezrálých hroznů odrůdy Cabernet Sauvignon, které díky tomu, že jsou na keřích ponechány extrémně dlouho, získávají větší obsah cukru a intenzivnější chuť, jež ještě více prohloubí zrání v dubových sudech. Kagor je od nepaměti považován za elixír života a jeho pravidelná konzumace se doporučuje pro posílení imunitního systému. Moldavský kagor je dokonce dovážen i na britský královský dvůr.

Další specialitou, kterou lze u Vinného krále objednat je gruzínská brandy. Jedná se o pálenku z vinné révy, která zraje obvykle pět a více let v malých dubových soudcích. Jedná  se o nejoblíbenější brandy v bývalém Československu a v současné době si svojí popularitu v místních krajích získává nazpět.

Neváhejte navštívit Vinného krále a prozkoumat jeho širokou nabídku. Specialista na moldavská a gruzínská vína je zde pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.