Výběr plavek na léto už v zimě

Plánujete o prázdninách vyrazit s rodinkou či přáteli k moři? Dovádět na tobogány ve vodním světě nebo byste se jen chtěli slunit někde na přehradě? K tomu všemu zajisté potřebujete správné plavky, nechte tedy ty staré ležet ve skříni a vyberte si nové, lepší a hezčí a ukažte v nich přednosti svého těla!

Plavky jsou neodmyslitelnou součástí šatníku snad každého z nás. Ať už jde o plavky na sportovní plavání, letní bikiny nebo pánské bermudy. Ne všichni však mají plavky správné velikosti, či vzoru, který se k nim nejlépe hodí. Jste mezi nimi nebo jen potřebujete nové, ať je to jakkoliv, určitě si vyberete. Nezáleží na tom, jaká je zrovna roční doba, plavky se totiž dají vybírat po celý rok a dokonce i v zimě. Právě mimo letní sezónu jsou na plavky dávány nejrůznější slevy a bonusy, takže kdo by jich nechtěl využít?

Typů plavek v dnešní době existuje již nepřeberné množství. Neliší se pouze barvou a vzory, ale také jejich samotným stylem. Dámské plavky se dělí zpravidla na plavky jednodílné a dvoudílné. I mezi nimi se pak ale nacházejí další dělení, například na plavky sportovní, keťáskové, tanga nebo opalovací bikiny. Pánské plavky se zase rozdělují na klasické slipové plavky, bermudy nebo na styl podobný trenýrkám. Jakému stylu dáváte přednost Vy? To už je samozřejmě jen a jen na Vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.