Kočárky trojkombinace – vyplatí se?

V dnešní době je moderní mít více věcí v jednom praktickém balení.

O tom jsou také i kočárky trojkombinace. Takový kočárek v trojkombinaci obsahuje hlubokou korbu, autosedačku a sportovní kočárek. Může se zdát, že to je moc složité, ale opak je pravdou. Taková trojkombinace vydrží dítěti na veškerý pohodlný transport a vycházky až do tří let věku, což už je slušná investice do budoucna. Své k tomu má co říct i maminka Zdeňka:

Když jsem se rozhodovala, jaký kočárek koupit, kamarádky mi doporučovali trojkombinaci. Avšak bych to nebyla já, kdybych jim skepticky z počátku nevěřila – myslela jsem si, že tři v jednom je vždy určitý kompromis. Avšak nutno podotknout, že jsem se velmi mýlila. Trojkombinace nejen že jsou praktické, jsou i velmi užitečné – jen díky tomu máme u nás v bytě více místa pro našeho prcka. Mohu je tedy jen doporučit – konkrétně jsem měla trojkombinaci X-lander. Nejvíce se mi na ní líbilo, že kočárek je velmi robustní a poradí si s každým terénem.

Pokud vás ani Zdeňka nepřesvědčila, doporučujeme se poptat maminek okolo vás, co doporučují. Uvidíte a budete překvapeni, kolik jich mělo právě trojkombinaci. A pokud by ani to nestačilo, je možné probrouzdat internet a porozhlédnout se po zkušenostech maminek na diskuzních fórech. Maminky se totiž na mateřské dost často nudí, a tak o recenze na internetu není nouze. Pokud však z nějakého důvodu nechcete, doporučujeme web http://www.kocarky-trojkombinace.cz , kde jsou shrnuty hlavní výhody a nevýhody nejoblíbenějších kočárků. Přejeme šťastný výběr!

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.