USB nabíječky TP-Linku nabijí až pět zařízení najednou

Firma TP-Link uvádí na trh dvojici univerzálních USB nabíječek, které disponují pěti nabíjecími porty a jsou určeny prakticky pro všechny typy digitálních zařízení.

Nové nabíječky nesou označení UP25 a UP40 a svým designem mimo jiné šetří zásuvky – stačí je totiž připojit do jedné jediné a svůj telefon nebo tablet si z nich nabije klidně celá rodiny. Kruhové ztvárnění pak zvětšuje prostor mezi jednotlivými konektory a zlepšuje tak možnosti manipulace.

Uživatelům je k dispozici třeba i režim rychlého nabíjení (5 V / 2,4 A), přičemž výrobce v tomto případě udává až o 65 procent vyšší rychlost oproti standardním nabíječkám dodávaným výrobci mobilních zařízení a o 40 procent vyšší rychlost oproti běžnému režimu. TP-Link jako příklad uvádí iPhone 6s Plus, který s dodávanou nabíječkou do plna nabijete za 4,2 hodiny. Technologie TP-Link Smart Charging tuto činnost zrychluje na 2,4 hodiny.

Nové nabíječky od TP-Linku již standardně nabízejí klasickou ochranu před přepětím, nadměrnou úrovní proudu, přehřátím, zkratem, přetížením, elektrostatickými výboji i proudovými rázy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.