Kamenické práce

Firma METAL GRANIT vám zajišťuje veškeré kamenické práce. Provádí kamenické práce s žulou, mramorem, pískovcem i vápencem.

V již zmíněném kamenictví můžete objednávat například pomníky, urnové hroby nebo pomníky pro naše čtyřnohé miláčky. Firma METAL GRANIT nabízí mnohem víc, a tak vám doporučujeme pro seznámení internetový obchod www.metalgranit.cz, kde se dozvíte vše potřebné a můžete shlédnout výrobky, které pro naše zákazníky rádi zhotovíme. Pokud si vámi vybraný kamenický výrobek vyberete, rádi vám nabídneme montáž zdarma. Chápeme, že zákazník se rozhodne využít služby hlavně tehdy, když už má nějaké zkušenosti s firmou, kterou si vybere nebo je seznámen s její kladnou referencí. Vždy je pro klienty lepší, když zhotovené výrobky vidí na vlastní oči. Proto jsme pro naše zákazníky připravili galerii výrobků, která je vystavena ve výstavní síni v areálu Letovic. Navštivte nás a prohlédněte si osobně kamenické práce firmy METAL GRANIT s.r.o. Uvidíte mnoho výrobků různých tvarů, rozměrů, designů. Jestliže vám některý z výrobků padne do oka, můžete si jej na místě zakoupit a my vám jej rádi zhotovíme dle vašich představ. V kamenictví firmy METAL GRANIT je pro vás připravena velice široká nabídka služeb a mnohých hřbitovních doplňků.

Firma nabízí kamenické práce, které je možné doručit zákazníkům po celé České republice i do zahraničí. K nejčastějším objednaným zakázkám kamenictví METAL GRANIT patří například hřbitovní lampy, hřbitovní lucerny, náhrobní vázy, náhrobní mísy, kamenné urny nebo zvířecí urny. Objednávat také můžete bytovou architekturu, do které patří například pracovní a koupelnové desky, obklady krbů, kamenné okenní parapety, kamenné dlažby a jiné kamenné obklady. Těšíme se na vaše vás a vaše dotazy, objednávky i spolupráci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.