Kosmetika z Mrtvého moře – Mrtvé moře doma

Kdo z nás by neslyšel o Mrtvém moři, o jeho výlučnosti mezi všemi přírodními rezervoáry a o jeho léčebných a blahodárných účincích. Žádné z moří nemá vodu slanější, žádné moře nemá větší obsah minerálů.

Jejich obsah se u Mrtvého moře uvádí v hodnotách desítek procent a právě minerály jsou důvodem, proč je Mrtvé moře vyhledávané a hojně navštěvované. Minerály z Mrtvého moře působí téměř zázračně při léčbě mnoha nemocí, různými kožními nemocemi počínaje a ekzémy a lupenkou konče. Pobyt u Mrtvého moře si chválí lidé s revmatismem a respiračními onemocněními, ale to neznamená, že pro zdravého člověka je to téma nezajímavé… Regenerovat a obnovovat staré buňky pokožky totiž potřebujeme všichni a právě to minerály z Mrtvého moře dokážou více než skvěle! A jestliže se právě k Mrtvému moři nechystáte, navrhujeme vám užívat si minerálů z Mrtvého moře doma.

Produkty z Mrtvého moře už několik let do České republiky dovážíme a na podzim 2009 jsme otevřeli i maloobchodní prodej v e-shopu Kosmetika Mrtvé moře.

E-shop nabízí značku Natural Beauty ARAD izraelské firmy Daor Cosmetics Ltd. V jejím sortimentu najdete přípravky na čištění pleti, pleťové krémy, pleťové masky, tělová mléka, osvěžující koupelové soli a jedinečné přípravky obsahující kombinaci minerálů a bahna z Mrtvého moře s bambuckým máslem, heřmánkem, vitaminy a extrakty z mořské řasy Dunaliella Algae. A pokud bychom měli uvést jen dva tipy na některý z produktů e-shopu, byl by to určitě tělový peeling s krystaly sole v bohaté kombinaci olejů, které vyživují suchou kůži a obnovují její pružnost. V druhém případě zmíníme například černé bahno z Mrtvého moře, které fantasticky odstraňuje toxiny z tkání a používá se i léčebně při zánětech šlach, bolestech svalů a podobně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.