Provázková záclona rozzáří vaše okna

Provázkové záclony jsou moderní doplňkem, který se hodí do každého interiéru. I když si třeba takovou záclonu nedokážete ve svých oknech představit, stačí mít garnýž a vyzkoušet ji. Uvidíte, že jakmile ji pověsíte do okna, tak se vám zalíbí. Navíc je velice snadno upravitelná, a pokud vám ji nesestřihne dle požadovaných rozměrů už prodejce, snadno si ji nůžkami upravíte vy sami.

Jestliže už pokukujete po provázkových záclonách na internetu, rádi bychom vám doporučili ty z obchodu Vesardi.cz, které jsou dostupné v celé škále barevných odstínů. Oblíbená je bílá provázková záclona, záclona se stříbrnou nití, která působí velmi slavnostně, a aktuálně i záclona v některém z módních jarních odstínů. Do vašeho interiéru vnese kouzlo, jelikož se dá snadno sladit s dalším textilem a s nejrůznějšími interiérovými doplňky.

Letní ochrana proti hmyzu

Záclona z provázků je nejen atraktivním doplňkem, ale také může najít ve vašem bytě či v domě praktické využití, jelikož slouží jako ochrana proti hmyzu. Nahradí tak i okenní nebo dveřní sítě, které si jinak můžete nechat namontovat. Použití provázkových záclon je však celoroční. Tyto záclony jistě potěší svou variabilitou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.