TP-Link přináší mobilní bezdrátový reproduktor

TP-Link uvedl vzhledem ke svému portfoliu poněkud netypické zařízení – reproduktor Groovi Ripple, určený ke streamování hudby ze smartphonů a tabletů.

Reproduktor s kompletním označením TP-Link Groovi Ripple BS1001 zvládá bezdrátové přehrávání zvuku pomocí technologie Bluetooth z mobilních zařízení s dosahem až do 20 metrů.

Společnost, která jej má na svědomí, je známa hlavně jako výrobce síťových produktů, nicméně do nového byznysu se vrhla evidentně kvůli obecně známému nekvalitnímu zvuku, který je slabou stránkou většiny mobilních zařízení.

Novinka měří asi 10 x 10 x 4 cm a její hmotnost je 175 gramů. Samotný reproduktor je pak ve své kategorii (bezdrátových přenosných minireproduktorů) unikátní svou velikostí, což zajišťuje kvalitnější audio výstup.

Součástí „balení“ je gumová rukojeť, kterou využijete buďto jako ucho od tašky při přenášení nebo jako stojan při postavení na stůl či jinou podložku. Díky svému materiálu funguje rukojeť zároveň jako izolant pro redukci vibrací.

Reproduktor Groove Ripple je dále vybaven akumulátorem o kapacitě 750 mAh, který na jedno nabití vydrží hrát až čtyři hodiny. Následně je možné jej 2 hodiny nabíjet z běžného USB (5V/500 mA).

TP-Link Groovi Ripple je u nás již dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč včetně daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.