Jak si vybrat kvalitní vizitky online

Vizitky jsou dnes obecně považovány za jednu z nejdůležitějších tiskovin. Prezentují svého majitele a přiřazují osobní údaje ke konkrétní tváři prodejce či manažera.

Díky vizitkám si klient spojí jména s firmou a vy se stanete rozpoznatelní. Navíc – na vizitce se nachází kontakt přímo na vás.

V dobách finanční krize se však každá firma snaží o úsporu financí, proto při výběru dodavatele tiskovin přihlíží nejen na vlastnosti vizitek, ale také na jejich cenu. Levné vizitky se tak stávají vyhledávaným produktem. Otázkou proto zůstává, zda se snížená cena automaticky nepromítá do kvality.

Ceny vizitek spadli, kvalita zůstala

Společnost ExpressPrinting poskytuje svým klientům vizitky v té nejvyšší kvalitě za cenu, kterou si podnikatelé mohou dovolit. Levné vizitky tak oslovují klienty nejen příznivou cenou, ale také precizním provedenímplnobarevným tiskem ve vysokém rozlišení.

Výroba a tlač vizitek doslova na počkání

Na stránce www.expressprinting.cz/vizitky si můžete prohlédnout již existující návrhy vizitek, vybrat si z nich, případně je upravit podle svých představ. Zároveň je k dispozici online editor, který je jednoduše a intuitivně ovladatelný a pomůže vám při vytváření vlastního designu. Samozřejmostí je upload vizitek.

Při objednávce vizitek online si zvolíte konkrétní vlastnosti vizitek, jakými jsou formát, typ papíru a to, zda chcete vizitky jednostranné nebo oboustranné.

Pokud je vaším domovem nebo pracovištěm město Brno, nemusíte na své tiskoviny čekat dlouho, můžete je mít do 24 hodin!

V případě dalších měst v Česku, doručuje firma ExpressPrinting vizitky do 24 hodin od potvrzení objednávky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.