Přestaňte být věřitelem! Vymáhání dluhů s KOMAKO CREDIT.

S KOMAKO CREDITEM přestanete být věřitelem! Žijeme bohužel v době, kdy téměř neexistuje platební morálka. Dlužníků přibývá jak mezi fyzickými tak právnickými osobami. Faktury se platí pozdě nebo vůbec. A podnikatelům závazky často přerostou přes hlavu natolik, že řeší své dluhy pomocí jiných dluhů.

Ztratili jste již naději, že vám dlužník vaše peníze někdy vrátí a v tento okamžik přichází na scénu KOMAKO CREDIT SERVIS s.r.o., vymáhací společnost s dlouholetou tradicí, která vyvinula vlastní nezdolné psychologické metody pro motivaci dlužníka k okamžitému dostání jeho závazku. Trénovaní profesionálové této společnosti jednají s dlužníky vždy osobně a díky svým zkušenostem dosahuje neuvěřitelné 95% úspěšnosti při vymáhání pohledávek.

Kdo je věřitel?

Věřitel je účastník závazkového právního vztahu, který má právo požadovat plnění závazku dlužníkem, který je způsobilý k právním povinnostem. Věřitel má pohledávku za dlužníkem, který má dluh vůči věřiteli. Věřitelem je tedy osoba, která půjčila. Věřitel může být osoba fyzická nebo právnická.

Jak navázat spolupráci s vymáhací společností a zbavit se svých problémů?

Stačí si domluvit telefonicky nebo přes kontaktní formulář se zkušenými zaměstnanci KOMAKO CREDIT osobní schůzku, na kterou donesete potřebnou dokumentaci k případu. Setkání proběhne na pobočce společnosti, nebo u vás doma – zaměstnanci této vymáhací instituce pracují převážně v terénu. Na schůzce s věřitelem bude bezplatně zhodnocena vaše situace a poskytnuty informace o nejvhodnějším postupu k mimosoudnímu vymáhání dluhů. Schůzka s věřitelem je bezplatná!

Příspěvek byl publikován v rubrice Komerční články se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.