LYPO, SPORTILO a OUTDOOR-SHOP, obchody, které žijí pro Vás !

O co se jedná?

Psát jazykem, který používá každý, by Vás jistě nezaujalo, tak to zkusíme jiným způsobem.

Obchody, služby a další, kteří píší jak jsou skvělí, to slyšíte denně a vím, že to již nikoho nezaujme.

Přece jen bych Vás zaujmout chtěl, dovolte mi se o to pokusit. Tohle nebudou laciné a prázdné řeči o tom, jak jsme nejlepší, čtěte dále >>>

Kdo jsme

Jsme skupina internetových e-shopů a to konkrétně Lypo.cz, Sportilo.cz a Outdoor-shop.cz. To Vám jistě nic moc neřekne. Chcete slyšet v čem že jsme lepší.

Všichni se ohání tím, jak zaručují nejnižší ceny a podobně. Ovšem nejnižší ceny nejsou vždy tou největší výhrou.

Hrdě říkáme, že nenabízíme nejlevněji na trhu, ovšem to, za čím si stojíme, je KVALITA. Proč? Naše obchodní partnery jako jsou Adidas, Husky, K2, Alpine Pro či Crocs zná snad každý a nikdo nemá pochyb o věrohodnosti těchto světových značek. Právě s nimi a mnohými dalšími spolupracujeme.

Naše motto

Na prvním místě všech našich snah je překvapivě spokojený zákazník. Proč jsem uvedl slovo překvapivě? Jelikož se mi zdá a nejen mně, že tenhle bod bývá často až někde na posledních místech v prioritách ostatních e-shopů a obchodů vůbec.

Od spokojeného zákazníka se odvíjí vše ostatní jako je zisk, růst e-shopu či známost a oblíbenost. Spokojený zákazník je náš nejcennější a nejefektivnější marketingový nástroj.

Proto se snažíme vždy co nejlépe uspokojit potřeby našich zákazníků, nabídnout dopravu či dárek zdarma. Být neustále na příjmu v případě dotazů nakupujících a poskytovat ten nejrychlejší možný servis.

Naše výsledky

Nepatříme k e-shopům, které existují jen krátkou dobu, naše existence trvá již několik let, téměř 3 roky, obchod Outdoor-shop.cz je aktivní dokonce již 9 let.

Jak je známo, velká většina e-shopů zanikne během jednoho roku až dvou. Ty, které přežijí tohle období, patří mezi vítěze, samozřejmě jen pokud jsou v zisku, což my samozřejmě jsme.

Důkazem toho, že se nám nadmíru daří je i fakt, že neustále expandujeme, rozšiřujeme množství našich dodavatelů a nabídky zboží. Také jsme před půl rokem úspěšně spustili provizní/affiliate programy pro všechny naše eshopy, odkaz zde.

Kde nás naleznete

Naše internetové obchody fungují po celém území ČR, v každém větším městě máme svá výdejní místa. Není problém obdržet naše zboží ale i na poště nebo doporučeným balíkem přímo do Vašich rukou.

Máme i kamennou prodejnu a výdejní místo, které se nachází v moderním Zlíně, na adrese Zarámí 4077, 760 01 Zlín.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Údaje naleznete na našich internetových stránkách Lypo, Sportilo nebo Outdoor-shop.

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.