Návykovka na zimní večery Tetris zdarma

Ruský národní poklad, co se týče počítačových her snad není nikomu třeba dlouze představovat. Celosvětově fenomenální a proslulá stařičká hra, která se dá považovat za krále logických her Tetris si udržuje svoji chytlavost a hravost dodnes. Dokonce i 30 let po jejím uvedení na Moskevský trh pro domácí počítače Elektronik jí lidé vyhledávají a hrají. To vysvětluje například i velké množství impletací tetrisu zdarma na konzole. Dalo by se říci že Tetris je nejčastěji umisťovaná hra na multimediální zařízení. Dneska si můžete Tetris zahrát zkrátka i na toustovači.

Tetris online

Na našem fanouškovském webu, tohohle nesmrtelného skvostu si můžete tuto logickou hříčku v mnoha obdobách zahrát. Stejně tak zde naleznete i historické pozadí hry ale i různé zajímavosti o tetrisu (víte například, že hraní tetrisu zdarma déle jak 6 hodin údajně tlumí účinky post-traumatické stresové poruchy). A aby toho nebylo málo, nabídneme 5 nejlepších videí o tetrisu, které Vás zaručeně pobaví. Pojďte se stát velkým vůdcem nesmyslně hranatých kostiček a ovládněte 2D universum jako za mlada!

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.