Nová SMS půjčka 2013

Pokud vám chybí peníze před výplatou nebo prostě jen potřebujete krátkodobě půjčit, pak můžete využít SMS půjčky. Jde o malé úvěry, které jsou dostupné většinou v hodnotě od 1000 Kč do 10 000 Kč. Podle toho, u jakého poskytovatele si půjčku sjednáte, se liší jak konečná výše půjčky tak i doba splatnosti.

U nás už před několika lety začaly působit firmy jako Ferratum Czech anebo Perfect Money. Tyto nebankovní společnosti nabízí novým klientům úvěr až do 3000 Kč bez navýšení. Nabídka je to zajímavá, ale v roce 2013 k nám přišel další poskytovatel SMS půjček – Zaplo Finance – a ti mají půjčky ještě výhodnější.

U Zaplo.cz si totiž můžete půjčit hned při první půjčce až 5000 Kč velmi rychle a bez nutnosti osobní schůzky.

Stačí vám jen občanka, mobil a účet v bance a hned si lze podat žádost o Zaplo půjčku. Další výhody jsou například to, že Zaplo půjčka funguje i o víkendu a půjčují peníze opravdu rychle.

Pokud vás zajímají SMS půjčky a rádi byste získali přehled o všech poskytovatelech těchto úvěrů, pak by vám mohl pomoci tento seznam sms půjček, kde najdete porovnání největších společností, které vám rychle půjčí pár tisíc korun.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.