Derma Seta: Maximum pro vašo pokožku

Znáte TV produkty? Setkáváme se s nimi poměrně často prostřednictvím různých teleshopingů, které vysílají v televizi. Ne všichni se však na tyto pořady díváme, a tak nám často unikají i velmi zajímavé předměty za příznivou cenu.

Chcete mít možnost si je prohlédnout jinde? Od toho jsou tu pro vás webové stránky www.televizniprodukty.cz. Nejenže si je tu můžete prohlédnout a získat o nich informace, ale také je lze během krátké chvíle objednat. Stačí jen vyplnit krátký a jednoduchý online formulář.

Derma Seta

Derma Seta představuje TV produkt, který je oblíbený mnohými ženami po celém světě. Dnes už není moderní zbavovat se chloupků holením, používáním vosku či bolestivé depilace. Derma Seta vám pomůže zbavit se chloupků rychle a bezbolestně. Výsledkem bude hladká a hebká pokožka.

A v čem tkví tajemství této úžasné sady. Derma Seta využívá unikátní technologie krystalového kotouče Derma. Tento kotouč vyvíjí rychlost až 550 otáček za minutu. To vám umožní nejen se efektivně zbavit chloupků na nohou, ale zatočíte i se suchými šupinami kůže. Vaše pokožka tak bude mít mladistvější a svěžejší vzhled.

S balením Derma Seta dostanete také mnohé nástavce, tyčinky na odstraňování chloupků z různých partií, pět náhradních krystalových hlavic, pemzovou hlavici, baterii a podrobnou příručku, která vám přiblíží správné používání přístroje. Je to však velmi jednouché. Nasadíte správný nástavec, popřípadě použijete hydratační krém a můžete se pustit do díla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Derma Seta: Maximum pro vašo pokožku

  1. Teleshopping napsal:

    Pokud chcete ušetřit navštivte teleshopping obchod tvproducts.cz. Zde je tento produkt za pouhých 399 Kč.

Komentáře nejsou povoleny.