Dokument o práci zvěrolékaře uvede Viasat Nature

Televizní kanál Viasat Nature uvede dokumentární seriál o veterinární praxi Scotta Millera, který v deseti epizodách mapuje vše, co se takovému zvěrolékaři může přihodit.

Miller je původem z Austrálie, kde rozjel svou praxi v tamní největší zvířecí nemocnici, PRPCA v Sydney. Miluje zvířata, a tak je pro něj jeho práce kromě zdroje výdělku zároveň i vášní, což lze ostatně vidět i z toho, s jakým entuziasmem ke svým pacientům přistupuje.

Seriál s názvem Zvěrolékař v jednom kole (v původním anglickém znění Vet on the Hill) ukáže Milerův typický „všední“ den. Ten chlap se skutečně nenudí a každý den mu do jeho soukromé veterinární ordinace na předměstí Londýna přináší stále nové a originální případy.

Společně se štábem nám ukáže, jak zachránit sovu nebo lišku sražené autem, hada s respiračními obtížemi nebo maltézáčka či čivavu trpící cukrovkou. A společně navštívíme i útulek pro oslíky, což je instituce, kterou v našich podmínkách asi neznáme.

Zvěrolékař v jednom kole – dokumentární seriál s tímto názvem i zaměřením si nalaďte každý čtvrtek od 16. února vždy od 19. hodiny na kanálu Viasat Nature.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.