TP-Link uvedl certifikovaný kabel pro iPhony

Datový a napájecí kabel pro iPhony, ale i tablety iPad a další zařízení značky Apple uvedl pod názvem TL-AC210 TP-Link.

Novinka disponuje certifikátem MFi (Made for iOS) od firmy Apple, díky čemuž je zaručena 100% kompatibilita s mobilními přístroji americké společnosti. Podle TP-Linku takový certifikát získají jen dvě procenta zařízení, která se o něj pokusí „zabojovat.“

Kabel o délce jednoho metru sestává z 68 pocínovaných vláken z mědi, jež mají podle výrobce velmi nízký odpor, čili minimální pokles napětí. Kromě toho vykazuje vysokou odolnost vůči oxidaci a přenášet data umí rychlostí až 30 MB/s. Izolace drátů je z PVC, vodiče jsou navíc chráněny opletením. Kvalitu dále dokládá testování na více než 7 tisíc ohybů a 10 tisíc připojení a odpojení konektoru.

Pokud jde o samotné konektory, ty jsou samozřejmě typu klasického USB z jedné strany a portu typu Lightning ze strany druhé. Tímto portem je vybaven jakýkoliv iPad od 2. generace dále, jakýkoliv iPhone od iPhonu 5, iPod nano sedmé generace a iPod touch páté a šesté generace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.