PSD to HTML servis – nechte si nakódovat svůj design

Najměte si profesionální výpomoc při předěláváním webdesignu do HTML a CSS za výhodné peníze. Vyzkoušejte nový český PSD to HTML servis.

Nač se trápit s ořezáváním designu a přizpůsobováním do HTML, pokud s tím nemáte zkušenosti? Proč se trápit s optimalizací např. pro internet Explorer, když nemáte zkušenosti a řešení chyb vám trvá celou věčnost? Možná byste měli uvažovat o tom, že si najdete někoho, kdo se vám za směšné peníze postará o tyto starosti a vše rychle vyřeší.

Psdhtml.cz nabízí rozsekání designu (PSD) do HTML za nejlepší ceny na trhu, rychle a profesionálně. Jde o slovenskou jedničku v těchto službách, a dlouho působí i na českém trhu. Váš design si můžete dokonce dát předělat i na wordpress šablonu v rámci ceny – to vám nikdo jiný nenabídne.

Zvažujete o vyzkoušení psdhtml.cz? Na každého nového zákazníka čeká sleva 20%. Cenu si můžete vypočítat přímo online v kalkulaci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u PSD to HTML servis – nechte si nakódovat svůj design

  1. jonny napsal:

    Sluzba psdhtml.cz je jiste zajimavou alternativou, snazi se bojovat i cenou a pro mnohe najde sve uplatneni. Nicmene pokud hledate kodera pro velky nebo zajimavy projekt s dlouhodobou spolupraci, kontaktujte mne na mych strankach. Verim, ze nebudete zklamani.

Komentáře nejsou povoleny.