Bazar užitkových vozů Brno

Sháníte užitkový vůz v Brně a nevíte kam se pro něj vypravit? Jednoznačně navštivte firmu Dodávky Brno s.r.o. Firma Dodávky Brno se specializuje na bazarový prodej užitkových vozidel. Nachází se v dobře dostupné lokalitě a má na výběr širokou škálu užitkových vozů.

Typy užitkových vozidel

V nabídce najdete všechny různé druhy užitkových vozů, včetně speciálních. Početně nejzastoupenější jsou v nabídce Furgony a Vany různých značek a velikostí. Dále jsou v nabídce užitkové vozy typu skříň. Ty mohou být pro 3-7 osob s různou velikostí nákladního prostoru. Všechny vozy jsou do 3,5 tuny, stačí na ně tedy řidičské oprávnění skupiny B.

Všechny vyjmenované typy vozů máme i jako chlaďák a mrazák, takže jsou vybaveny klimatizační jednotkou a zesílenými izolujícími stěnami.

Pro převoz osob využijete z naší nabídky minibusy. Ty mohou být určeny pro přepravu nákladu i cestujících, nebo luxusnější osobní verze jako například Multivan, nebo Caravelle.

Přeprava sypkého nákladu bude pohoda s vozidly s valníkem a ještě lépe sklápěcím valníkem. Valníky mohou být kryté plachtou, nebo jen tak.

Máme i speciální nástavby, vždy podle aktuální nabídky. Do nich se řadí například odtahovky, hákové kontejnery, valníky s ramenem a další.

Kde nás najdete

Prodej užitkových vozidel Brno najdete na okraji Brna na adrese Jedovnická 2514/15. Dobře se k nám dá dostat z dálnice D1 i z ostatních částí Brna.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.