Luxus

Výrobci a prodejci nábytku jsou často z marketingových důvodů ochotni jako luxusní zboží označit prakticky cokoliv. Nejinak je tomu u sortimentu, který zastupují postele, ať už se jedná o jednolůžka, dvoulůžka či rozkládací postele s úložným prostorem. Aby bylo možné postel označit jako luxusní, měla by v každém případě splňovat několik základních podmínek, mezi které například patří:

prvotřídní materiál
precizní řemeslné zpracování
atraktivní design
možnost výběru ze široké škály čalouněných povrchů
možnost volby rozměru postele.

Ruční práce dodává punc výjimečnosti

Luxusní postele bývají obvykle vyrobeny z masivu, a to buď dubu, buku nebo jiného ušlechtilého dřeva, které je zárukou maximální odolnosti a pevnosti. Velký důraz je kladen na špičkové řemeslné zpracování spočívající převážně v ruční práci. Postele zařazené do kategorie luxusní musí mít atraktivní design podle originálního návrhu, případně jsou nabízené modely upraveny podle konkrétních představ zákazníků, kteří si mohou vybrat mezi různými druhy čalouněných povrchů v široké barevné škále. Výjimkou nejsou ani extravagantní modely.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.