Parkování v centru Prahy

Využijte možnost parkování v centru Prahy, kterou nabízí obchodní dům Kotva. V OD Kotva tak můžete nejen nakupovat, ale i parkovat, pokud se chystáte do hlavního města. V centru Prahy může být parkování ve všední dny i o víkendech opravdu složité. Téměř stále je město auty doslova přeplněné a mnoho lidí pak raději cestuje veřejnými hromadnými prostředky.

Pokud jste se dostali do situace, že potřebujete jet do města autem, je parkování v Kotvě ideálním řešením. Toto parkoviště na Praze 1 má kapacitu až 360 míst a maximální cena za jednu hodinu stání činí 50 Kč. Pokud ale parkování potřebujete pravidelně, můžete využít některého ze zvýhodněných balíčků, co v OD Kotva nabízejí.

Jsou pro vás také připraveny VIP parkovací zóny nebo výhodné noční parkování s cenou již od 30 Kč za hodinu. Nově si můžete své parkovací místo zarezervovat online. Budete tak vědět, že má parkoviště stále volnou kapacitu. Jedná se navíc i o bezpečné parkování. Pokud se tedy bojíte svůj vůz nechat jen tak na ulici, rovněž můžete parkování v Kotvě využít.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.