Můžu dát do zástavy drahé kovy, zlato a stříbro?

Zástava je jednou z mála možností, jak rychle sehnat peníze. Navíc při dodržení splácení se vám zástava opět vrátí a to bez jakýchkoli závazků. Ovšem co když potřebujete půjčit vyšší finanční hotovost a televizory, mobily nestačí?

Zastavárna Plzeň je připravena i na tuto možnost.

Do zástavy je možné dát téměř cokoliv v odpovídající částce půjčky. Předmětem zástavy mohou být i drahé kovy typu zlato, stříbro. V současné době je obchodování drahých kovů velmi oblíbené a není tedy důvod, proč by zastavárna tuto komoditu nepřijala. Zástava zlata a stříbra je velmi častá a využít ji můžete i vy.

Samozřejmě zastavárna nepřijímá jen drahé kovy. Elektroniku (mobilní telefony, televizory, počítače, herní konzole, přehrávače, GPS, autorádia a další), nářadí (sekačky na trávu, míchačky, vrtačky….) nemovitosti, automobily (nákladní i osobní) a mnohé další lze zastavit.

Jak probíhá zástava

Zástava je oboustranně výhodným obchodem, kde vám je na základě zástavy poskytnuta půjčka. Pokud máte o půjčku zájem, v první řadě je nutné najít zástavu. Inspirovat se můžete předměty zmíněnými výše. Vámi vybranou zástavu přivezte do provozovny a nechte si ji odborně ocenit. Pokud bude cena korespondovat s vámi požadovanou půjčkou, podepíšete jednoduchou smlouvu a odcházíte s finanční hotovostí, velmi jednoduché.

Následně stačí dodržet podmínky smlouvy, tzn. vrátit půjčenou částku do smluveného data a zaplatit poplatek za půjčení. V takovém případě dostanete zástavu zpět.

Samozřejmě zástavu dostanete zpět ve stejné kvalitě, jako jste ji do zástavy předávali. Zástava nebude využívána (pokud dle smlouvy nepropadne zastavárně).

Zastavárna Plzeň nabízí i služby bazaru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.