Oriflame

Praktickou a krásnou kabelka  si ráda pořídí každá slečna. Doplňkem každé kabelky je i kosmetická taštička na dekorativní kosmetiku, jako je make-up, řasenka, oční stíny atd. Zajímavá kombinace je kabelka a kosmetická taštička v jednom stylu.

Oriflame pro vás má téměř v každém katalogu tuto kombinaci v jednom stylu. Nahlédněte do aktuálního katalogu 6/2013, společnost pro vás má v nabídce kabelku na jarní sezónu. Jedna kabelka, kterou můžete obrátit a vykouzlíte nový design. Ideální velikost na malé nákupy.

Vizitka ženy jsou mimo jiné i její nehty. Laků na francouzskou manikúru má Oriflame v nabídce několik odstínů, dokonce i zajímavé šablony. Francouzská manikúra je klasika, kterou si dokážete udělat i sama doma. Pokud jste spíše zastáncem originálního vzhledů nehtů. Rozhodně si nenechte ujít speciální nabídku laků na nehty, co mění barvu. Stačí barevný odstín laku přetřít vrchním lakem a rázem máte nový vzhled. Fantazii se meze nekladou.

Řasenka je nejen černá

Většina žen stále používá klasickou barvu řasenky a to černou. Vyzkoušejte řasenku od Oriflame v barvě Prune. Zajímavý švestkový odstín vám bude jistě slušet. Novinka je řasenka vrstvitelná pro objem, která se nerozmazává. V nabídce ji najdete pod kódem 26199 odstín Prune.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.