Yventech a LED technologie

Yventech podporuje sportovní akce a události zejména LED technologiemi pro jejich kvalitní zobrazování v reálném čase a prezentaci výsledků ze soutěží a sportovních utkání.

Disponujeme technickými možnostmi zapojení GPS pro měření běžeckých závodů, přenos videí z tratí např. lyžařských nebo běžkařských závodů, díky SW možnostem rychlý přenos a viditelnost výsledků sportovních utkání a připravujeme možnost přenosů z výšky v Tato řešení jsou určené pro Sportovní svazy a aliance, partnery sportovních utkání a sportovní marketing, rozhodčí a výsledkové autority utkání.

Vše připravujeme na míru tak, aby si diváci odnášeli z akce kvalitní zážitek, pocit a signál, že byli do akce kvalitně „vtaženi a zapojeni“, rozhodčí a výsledkoví odborníci měli data k dispozici ihned, a akce byla efektivně organizovaná a profesionálně propracovaná po technické stránce – naše technologie podpořila výsledný efekt akce dle potřeby. Významnou složkou služeb společnosti Yventech je poskytování AV technologie pro outdoorové akce – sport, kulturu, sportovní marketing, festivaly, společenské události a veřejné projekce. Snažíme se zlepšovat eventy v rámci sportovního marketingu a sportu jako takovém. Vytváříme obsah a hledáme nové produkty, a to i pro společenské a kulturní akce, menší festivaly a koncerty – a spolupracujeme s televizemi. Všechna naše řešení naleznete také na našich internetových stránkách www.yventech.cz.

Zde využíváme především naše LED technologie, perimetry a kamery.

Použitím LED technologie nabízíme Rychlé a kvalitní řešení LED zobrazování – mobilní LED stěna, pro kvalitní zobrazování videa, prezentací a je nezávislá na připojení do elektrické sítě – vlastní agregát.Led „vůz“ je plně samostatná technologie použitelná v terénu tam, kde je potřeba sdílet video, obraz, data a je i hůře dostupný terén. Vzhledem k tomu, že je nezávislý na el. připojení vlastním agregátem, je do 30 minut zprovozněn bez zbytečných prodlev a komplikací.

Firemní zákazníky pro reklamní kampaně a možnost realizovat rychlé mobilní kampaně na nové produkty, v reklamním průmyslu, doplnění hlavních projekcí, sportovní přenosy a utkání a další.

Šetříme váš čas a náklady za pronájmy ploch rychlou instalací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.