Dvojice cloudových kamer od TP-Linku

Výrobce síťových zařízení TP-Link přichází na trh s dvojicí cloudových kamer s vysokým rozlišením, které nesou označení NC210 a NC230.

Nové kamery, určené primárně pro ochranu majetku, je k internetu možné připojit prostřednictvím Wi-Fi sítě, a to s rychlostí přenosu dat až 150 Mbit/s. Záznam je ukládán na cloud a ovládat je mohou uživatelé skrze internetové rozhraní nebo speciální mobilní aplikaci. Rozdílem mezi oběma modely je noční režim u dražšího z nich. Ten má dosah viditelnosti až 5,5 metru. Na druhou stranu NC210 nabízí svým uživatelům širší úhel záběru a objektiv s vyšší světelností. Jednotlivá zařízení si tedy nekonkurují, ale každé přináší něco jiného.

Kamery obraz nahrávají v HD (720p) rozlišení a uživateli posílají informace o změnách ve sledovaném prostoru prostřednictvím e-mailových upozornění.

Samozřejmostí je možnost přizpůsobení parametrů obrazu prostředí a flexibilní možnost umístění na strop, na zeď či na podložku. Model NC210 je vybaven (a napájen) pomocí klasického USB konektoru, NC230 taktéž a navíc disponuje konektorem RJ45 pro pevné připojení k síti.

Cloudové kamery TP-Link NC210 a 230 se prodávají již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 1 499, respektive 1 699 Kč včetně DPH.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.