Máte zájem o ready made společnost? Usnadní začátek vašeho podnikání

Ready made obchodní společnost může mít podobu společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti nebo i evropské společnosti. Pokud se rozhodnete pro její koupi, určitě neuděláte chybu. Tato obchodní společnost totiž výrazně usnadní a také urychlí rozjezd vašeho podnikání. Nebudete muset na živnostenský úřad ani na finančák, vyhnete se podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku a také budete ušetřeni schůzky s notářem při založení firmy.

Na prodej ready made s.r.o. se specializují třeba v Companies.cz. Jedná se o společnost s více než desetiletými zkušenostmi na trhu. Zakoupená s.r.o. tak samozřejmě bude splňovat veškeré náležitosti, které na ni klade nový zákon o obchodních korporacích. Můžete vybírat z desítek firem, jejichž seznam obdržíte na požádání. Je zde také možnost nechat si založit firmu na míru.

Navštivte webové stránky www.prodej-koupe-sro.cz, na kterých najdete vše důležité na toto téma. Zjistíte například, jaké jsou rozdíly mezi koupí ready made firmy a jejím založením na míru, o kolik je druhý způsob časově náročnější a jestli vás vyjde dráže či nikoliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Podnikání se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.