Novinky od značek Horsefeathers, Heavy Tools a Meatfly

Značky Horsefeathers, Heavy Tools a Meatfly jsou kvalitní zavedené značky s dlouholetou tradicí a přichází neustále s něčím novým. Mezi nejnovější produkty patří trenky Horsefeathers, batohy Heavy Tools a čepice Meatfly. Všechny tři výrobky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízeny v příjemných barvách. Mezi novinkami značky Meatfly lze také nalézt elegantní peněženky a pásky v různých barvách.

Trenky Horsefeathers

Trenky, které nabízí značka Horsefeathers, jsou vyrobeny buď ze 100% bavlny, nebo z 95% bavlny a 5% spandexu. Spandex se vyznačuje výbornou elasticitou, odolností vůči potu, mořské vodě a celou řadou dalších užitečných vlastností. Pánské trenýrky jsou tedy velice pohodlné, prodyšné a na těle velice příjemné.

Trenýrky jsou v různých barevných provedeních. Je možné si vybrat ze střídmějších barev nebo kreativních kombinací. Trenky jsou prodávány volnější nebo na tělo.

Čepice Meatfly

Meatfly nabízí stylové čepice velice příjemné na dotek. Čepice Meatfly jsou vyrobeny z akrylu. To je umělé vlákno s texturou jako vlna, které je pružné, měkké a s nižším sklonem ke žmolkování. Z tohoto materiálu jsou vyráběny především zimní čepice, jelikož výrobky z akrylu jsou velmi teplé a dobře odolávají povětrnostním vlivům.

Peněženky a pásky Meatfly

Značka Meatfly vyrábí vkusné peněženky, které jsou skvělým doplňkem. Můžete je zakoupit v různých barevných provedeních, takže si jistě každý vybere tu svou. Meatfly dále nabízí pásky s kovovou sponou rovněž v různých barvách a stylech. Specialitou tohoto pásku je jeho oboustrannost. Na jedné straně pásku je potisk Meatfly a na druhé straně je pouze jednobarevný bez potisku. Můžete tedy kombinovat a měnit styl.

Batohy Heavy Tools

Značka Heavy Tools přišla s novými batohy. Batohy jsou prostorné, stylové a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Oceníte rovněž praktické rozložení kapes a vyztužení zádové oblasti.

Takže neváhejte a vyberte si z celé řady super produktů! Produkty těchto značek nabízí megastreet.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.