Nevlastníte ještě žádné plavky na letní dovolenou? To vůbec nevadí!

I když je léto takřka v plném proudu, mnoho z nás má dovolenou ještě stále před sebou. Tato skutečnost se týká například těch, kterým šéf nařídil výběr dovolené v pokročilejším stádiu léta anebo těch, kteří mají flexibilní zaměstnání a tudíž mohou pružně reagovat na last minute zájezdy. Pokud náležíte do některé z výše uvedených skupin, ten pravý letní odpočinek vás s největší pravděpodobností ještě stále teprve čeká.

Někteří z nás – a řekněme si upřímně – jde zejména o pány tvorstva, nechávají přípravu zavazadel až na poslední chviličku. To dívky jsou v tomto ohledu připravenější. Zpravidla tak týden, či dva před samotným odjezdem na svou dovolenou totiž zjistí, že nemají jeden z nejdůležitějších kusů oděvu – vhodné plavky. Co v takovém případě dělat? Rozhodně nepanikařte. Dvoudílné dámské plavky s atraktivní slevou již dnes nakoupíte v obchodech ve svém okolí. V případě, že vás obcházení načančaných výloh a přešlapování v malých kabinkách ani trochu nenaplňuje, není nic jednoduššího, než si najít internetové eshopy, které se svou nabídkou letních plavek doslova praskají ve švech.

Aktuální sezoně dominují především dámské bikiny. Vedle rozhodně nešlápnete, ani v případě, že si vyberete dámské bikiny v jedné barvě, nebo s atraktivním potiskem případně jinými zajímavými aplikacemi. Velmi originálně vypadají taky dvoudílné bikiny se šněrováním za krkem nebo s překrouceným vrchním dílkem. Z barviček se pro tuto sezonu nejvíce hodí světlě zelená, žlutá, oranžová a růžová. Jestliže nechcete vyčnívat v davu, vsaďte na střídmější barvičky a koukněte se po plavkách běžových, hnědých, zlatých nebo jiných barvách země.

Máte-li zájem o sexy dámské plavky, obsáhlou nabídku objevíte v už zmíněných internetových e-shopech. Zde však pečlivě prozkoumejte tabulku velikostí. Po uskutečněném online nákupu je totiž případná reklamace zboží nemožná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Osobní blogy se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.