Půjčky ihned na účet bez poplatku

Poměrně oblíbeným produktem na českém trhu se stal i tento typ úvěru. Preferují jej lidé, kteří se najednou ocitnou v nepříjemné situaci a potřebují získat určitou částku ihned bez složitější administrace. Pojďme se nyní s tímto druhem pomoci blíže seznámit.

Nebankovní společnosti často ve svém portfoliu nabízejí půjčky ihned na účet bez poplatku. Vyznačují se skutečně téměř okamžitým vyřízením, kdy stačí vyplnit formulář nacházející se zpravidla na internetových stránkách dané firmy. Pokud vám zaměstnanec finanční pomoc schválí, můžete očekávat peníze v co nejkratší době na svém účtě. Instituce totiž disponují mnoha účty v rozdílných českých bankách, a proto si k transakci vyberou tu, v níž máte své konto i vy. V rámci jedné banky je poté převod sumy téměř okamžitý.

Není se třeba bát zbytečných poplatků za sjednání půjčky, první částka, kterou budete muset zaplatit, je až počáteční splátka úvěru.

 

Co se týče ručitele, není třeba se obávat. Poskytované částky jsou zpravidla nižší, což platí jako cena za rychlost dodání financí. Nemusíte zde dokládat ani výši vašeho měsíčního příjmu. A jak je to s nahlížení do registru neplatících klientů? Žádný strach, soukromí poskytovatelé k tomuto rejstříku nemají přístup.

Pakliže se již dostáváme k otázce, jakou společnost si k půjčce ihned na účet bez poplatku vybrat, nabízí se i varianta v podobě burzy půjček. Tu tvoří dva subjekty – poskytovatelé a samotní žadatelé. Stačí zde proto zadat poptávku, ve které uvedete všechny podstatné informace – tedy osobní údaje, požadovanou částku a pochopitelně i nezapomeňte ani na kontakt. Ten poslouží vybranému věřiteli ke komunikaci s vámi, přičemž vás seznámí se svými službami. Na burze půjček si ale rovněž lze projít jednotlivé nabídky a narazit tak na seriózní privátní firmu touto cestou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.