Jezte více ořechů a sušeného ovoce

Mnoho lidí ořechy vůbec nezařazuje do svého jídelníčku, a to je rozhodně velká škoda. Pokud netrpíte potravinovou alergií a ořechy vám nezpůsobují ani žádné jiné zdravotní problémy či komplikace, určitě je doporučujeme pravidelně konzumovat. Mohou být součástí vaší snídaně, svačinky i večeře. Ořechy můžete jíst jen tak nebo si z nich připravit zdravé a chutné moučníky.

Aktuálně jsou v sezóně především lískové a vlašské ořechy, které již brzy budete moci sklízet přímo ze stromu. Nemusíte je jíst pouze čerstvé, ale také usušené a odležené. Při správném skladování totiž pohodlně vydrží i jeden až dva roky. Ořechy obsahují kvalitní nenasycené mastné kyseliny, spoustu vitamínů a minerálů. Právě díky jejich konzumaci získáte pevné a lesklé nehty či vlasy.

Jestliže nemáte možnost sklidit si ořechy na své zahrádce, nezoufejte, nabízí se totiž i příležitost je zakoupit. Učinit tak můžete v internetovém obchodě Sušené-ovoce-prodej.cz, který disponuje opravdu bohatým sortimentem ořechů a sušeného ovoce. Z toho jsou aktuálně nejoblíbenější sušené švestky, meruňky, datle nebo fíky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.