Odpadní vody a jak se jich zbavit

Postavili jste dům? Máte zahrádku? Co děti? V každém případě budete potřebovat někam odvést splaškovou a odpadní vodu a nebo využít dešťovou vodu na zahrádku. A co takhle pořídit si bazén pro děti? Budete ho vypouštět? S tím vším Vám pomůže Aquasep.

Jak v takovém případě na odpadní vodu? Strouhou do rybníka? Mít vlastní zavlažovací systém? I to je možné. Co však mít dešťovou vodu k dispozici na zahradu. Pěkně „uloženou“ v podzemí? A splaškovou vodu mít oddělenou? A kde chcete vzít bazén?

Kam s odpadními vodami?

Odpověď je: Přece do jímky neboli žumpy. A co s dešťovou vodou? Třeba do plastové samonosné jímky. Skvělou nabídku těchto samonosných jímek najdete u firmy Aquasep s provozem a skladem v Třebíči.

Se svými požadavky na skladování odpadních nebo dešťových vod si tak vystačí jak zahrádkáři, chalupáři tak majitelé rodinných a obytných domů. Aquasep nabízí plastové jímky od dvou do patnácti metrů krychlových.

Koupím jímku, a co dál?

Jímku zakoupíte a dostanete i podrobný návod a proškolení. Na stránkách si můžete stáhnout montážní návod a postup, jak se k jímce chovat.

Jímky splňují normy ČSN.

Nabídka Aquasep

Najdete zde mimo septiky na odpadní vody a jímky na vodu také vodoměrné šachty nebo šachty na zakrytí vrtané studny. V nabídce mají i septiky s pískovým filtrem pro vypouštění pročištěné vody a kdo chce víc, může si objednat rovnou čističku odpadních vod.

K Vaší relaxaci dodává Aquasep bazény různých tvarů – kruhové, oválné i hranaté a různých velikostí. Stačí se podívat na jejich web.

Kontaktovat můžete firmu na telefonu +420 777 807 027 a e-mailu info@aquasep.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.