Profesionální vlasová kosmetika

V současnosti je velkým trendem veškeré výrobky propagované v reklamních spotech označovat jako profesionální. Ne jinak je tomu i u vlasové kosmetiky. Je opravdu vlasová kosmetika propagovaná v reklamách opravdu profesionální? Ve většině případů nikoliv. Neboť samotné označení „profesionální“ vypovídá o tom, že by daná vlasová kosmetika měla být dostupná pouze v renomovaných kadeřnických salónech u vyškolených profesionálů. V případě nabízení profesionálních produktů péči o vlasy v internetových obchodech je vždy dobré si zjistit garanci kvality produktů vlasové kosmetiky. Seriózní internetové obchody s vlasovou kosmetikou garantují kvalitu přípravků vyškoleným profesionálem v oboru. Jedním příkladem za všechny může být internetový obchod INhair.cz.

Internetový obchod INhair.cz nabízí profesionální vlasovou kosmetiku španělského výrobce Salerm Cosmetics. Profesionalita produktů je garantována profesionálkou v oboru, která vlastní několik osvědčení a certifikátů vydaných společností Salerm Cosmetics. Salerm Cosmetics se specializuje na profesionální vlasovou kosmetiku již přes 50 let a jejich produkty jsou denně používány ve více než 80 000 renomovaných kadeřnictvích denně.

Salerm Cosmetics nabízí přes 100 produktů určených především pro profesionální použití. Díky internetovému obchodu INhair.cz jsou nyní produkty Salerm dostupné i koncovým zákazníkům.

Novinkou v péči o vlasy je systém Keratin Shot. Keratin Shot je vlasový lifting a ošetření proti krepatění vlasů, protože navrací ztracený keratin, o který vlas přišel jakýmkoliv způsobem. Se systémem lifting Keratin Shot se velmi poškozené vlasy regenerují, znovu získají energii, hebkost nového vlasu, lesk a sílu. Usnadňuje se vyhlazení, snižuje se čas úpravy vlasů a vlasy jsou chráněny proti vlhkosti okolního prostředí. Systém Keratin Shot je možné aplikovat pouze v profesionální kadeřnických salónech.

Pro domácí ošetření společnost Salerm Cosmetics vyvinula keratinovou péči, která obsahuje Keratin Shot šampón, vyživující masku Deep Impact a finální Keratin Shot sérum. Pokud nemáte vlasy poškozené s externím úbytkem keratinu, lze tyto produkty používat jako preventivní opatření ztráty keratinu. Nákup produktů po-keratinové péče není vázán podstoupením aplikace Keratin Shotu v kadeřnickém salónu.

Příspěvek byl publikován v rubrice eshopy se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.