Navštivte Budapešť!

Víte, že Budapešť je jediným velkoměstem, kde se nachází více než stovka termálních pramenů a studní? Proto asi nikoho nepřekvapí, že se jedná o velmi významné lázeňské město v rámci celé Evropy. Je zde možné navštívit více než 30 lázní, které tu jsou vybudovány.

Budapešť však nenabízí jenom lázně, ale mnohem více. Obdivovat můžete především překrásné památky, kterých je to tu opravdu dostatek. Jen tak namátkou třeba vrch Gellért se sochou svobody, citadela a socha Sv. Gellérta v úbočí, Rybářská bašta, Matyášův chrám, neogotická budova parlamentu, bazilika Svatého Štěpána, náměstí Hrdinů a spousta dalších pamětihodností, které si zaslouží obdiv.

Pokud chcete Budapešť navštívit, doporučujeme vám prohlédnout si nabídku, kde jsou vypsané aktuální nejlevnější zájezdy do Budapešti. Zde si můžete vybrat poznávací zájezd do Budapešti, který bude odpovídat přesně vašim představám. V nabídce jsou víkendové i týdenní zájezdy s různými programy. Stačí si jen vybrat a můžete navštívit jedno z nejkrásnějších měst Evropy.

Chcete-li si přečíst více o Budapešti a památkách, navštivte online průvodce městem, který se nachází na internetové adrese: www.i-budapest.cz. Najdete zde vše potřebné pro vaši cestu do Maďarska. Když navštívíte Budapešť, zcela určitě nebudete litovat a zažijete mnoho krásných chvil v tomto překrásném městě, na které budete rádi vzpomínat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.