Servis Apple spolehlivého centra ABAX

Pokud používáte některý z produktů značky Apple a u vašeho přístroje se vyskytne závada nebo porucha, vyhledejte spolehlivý servis Apple. Profesionály v oboru jsou zkušení technici ze servisního centra ABAX. Jejich Servis Apple nabízí kvalitní servis, profesionální opravy i výměny náhradních dílů se zárukou a za velmi dobré ceny.

Servis Apple centra ABAX

Pro svůj přístroj Apple neváhejte vybrat to nejlepší a nejkvalitnější. Servis Apple centra ABAX je jako jeden z mála schopen váš poškozený a nebo nefunkční přístroj Apple uvést do funkčního stavu. Tento prověřený Servis Apple nabízí a provádí spolehlivý pozáruční servis všech přístrojů Apple a také poskytuje jejich softwarovou podporu. Servis Apple centra ABAX provádí servis i opravy ve standardních a také expresních lhůtách.

Poškozený Apple patří do rukou profesionálů

K nejčastějším poškozením přístrojů Apple patří prasklé krycí sklo a nebo nefunkční LCD displej. Poškození LCD displeje, rozbité skla a nefunkční dotyková vrstva jsou většinou následkem pádu. Digitizér (dotyková vrstva) je přilepen na spodní straně skla a pokud se poškodí, je nutná výměna digitizéru i skla. LCD displej se při poškození projeví většinou blikáním, rastrem, nefunkčním podsvícením nebo se mohou na displeji objevit kruhy a šedé pruhy. O složité oddělování dotykové vrstvy od skla se sami nepokoušejte a váš Apple svěřte do rukou skutečných profesionálů.

Náhradní díly Apple z e-shopu appleparts.cz

Ať už potřebujete vyměnit poškozený LCD displej nebo řešit jinou závadu, v e-shopu www.appleparts.cz naleznete nová skla, LCD displeje, různá tlačítka i přepínače, baterie a další náhradní díly Apple. Ověřený Servis Apple centra ABAX zajistí potřebné náhradní díly Apple a také spolehlivou přepravu k opravě i zpět po celé České republice.

Zkušení servisní technici provedou před zahájením opravy Apple vstupní diagnostiku a zašlou vám cenovou nabídku. Pokud budete s cenovou nabídkou souhlasit, přístroj Apple vám opraví dle domluvy. Servisní centrum ABAX pro vaši spokojenost udělá vše, co je v silách jeho zkušených techniků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Elektro se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.