V portfoliu TP-Link přibývají vodotěsné Wi-Fi antény

Společnost TP-Link přichází s dvěma novými Wi-Fi anténami pro venkovní použití, které jsou aplikaci do exteriéru přizpůsobeny tím, že jsou vodotěsné.

Obě antény, tedy jak model TL-ANT5823B, tak TL-ANT5830B, pracují na frekvenčním pásmu 5 GHz, které bývá v klasické zástavbě méně využívané než standardní pásmo 2,4 GHz, což zapříčiňuje menší náchylnost antén k interferencím s jinými zařízeními. To vede k vyšší stabilitě.

Panelový model Wi-Fi antény TL-ANT5823B, který dosahuje zisku signálu 23 dBi, umožňuje tvorbu point-to-point bezdrátového spojení až do vzdálenosti 10 – 15 km, zatímco výkonnější parabolická anténa TL-ANT5830B se ziskem signálu 30 dBi dokáže vytvářet spojení až do vzdálenosti 20 – 25 km.

Oba modely jsou samozřejmě adekvátně přizpůsobeny venkovnímu použití, jak již ostatně bylo zmíněno. Všechny konektory jsou díky vodotěsnému designu chráněny před přístupem deště, čímž je bezproblémový chod zařízení zajištěn za jakéhokoliv počasí.

Antény navíc disponují RF konektory typu N (female), mezi jejichž vlastnosti patří minimální útlum signálu.

Ještě je nutné zmínit se o kompatibilitě: obě antény spolupracují s bezdrátovými standardy 802.11a/n.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.