Idos jízdní řády

Každý z nás se potřebuje často někam dostat a nemá k dispozici auto. V takové chvíli je nutné použít vlak.

Vyhledávání spojení můžeme zkusit přes jednotlivé dopravce, anebo použít vyhledávací systém Idos jízdní řády. Idos vlaky autobusů, vlaků, MHD i letadel je k dispozici zdarma na internetu. Předností této služby je i možnost zjistit spojení pomocí mobilního telefonu. Služba je pro všechny bezplatná, v tom je schováno její kouzlo. Zjištění spoje je strašně rychlé a hlavně přesné. Služba je aktuální vždy při jakékoliv změně. Idos autobusy poskytuje přívětivé uživatelské rozhraní. Umožňuje zadat nejen datum a čas odjezdu nebo příjezdu, odkud a kam chci jet, ale můžu také přidávat přestupní stanice nebo mohu trvat pouze na přímých spojeních. Je to jednoduše jako vyhledávání trasy na mapě. Přidáte si průjezdy a vše je vypočteno během chvilky.
V každé podobě je zde IDOS zejména pro vyhledávání cesty. Můžete po IDOSu chtít vyhledat spojení optimalizované na přestupy a s časovým vymezením. Jeho předností je i nalezení dalších přípojných spojení. Hodně variant IDOS jako systému nám pak dovolí i návaznost na městskou hromadnou dopravu. Výtisk z výsledků IDOS je vesměs samozřejmostí.
Propojení výsledných možností je zkrátka jedinečné. Prostě zadáte start v ulici jednoho města, cíl v ulici jiného městečka a vše se okamžitě najde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.