Fototipy vám ukážou zajímavé místa k fotografování

Nový fotografický portál Fototipy.cz spouští databázi zajímavých míst k focení. Databáze se pomalu rozrůstá a s rostoucím počtem uživatelů přibývá i zajímavých tipů. Rádi fotíte?

Podělte se s ostatními fotografy o své oblíbené místa a zároveň se inspirujte tipy ostatních fotografů. Vše je členěno podle klíčových slov a lze tak snadno prohledávat jen místa, která vás zajímají. Ať už půjde o zajímavé historické budovy, nebo přírodní úkazy, Fototipy vám pomůžou najít to pravé.

Přidat nové místo je otázkou chvíle. Ani se nemusíte registrovat. Stačí jen připsat pár slov o místě, přiložit k tomu nějaké fotografie popisující místo a na závěr uvést, kde se místo nachází. I když můžete přispívat jako nezaregistrovaný uživatel, doporučuji se zamyslet nad registrací. Nezabere vám mnoho času a jako bonus získáte možnost se propagovat. Ve svém profilu máte možnost uvést své pravé jméno a odkaz na libovolný web. Fotografové tak mají možnost lépe propagovat svou práci a zviditelnit své portfolio. Pokud se fotografováním živíte a jste profesionální fotograf, můžete si tak získat nové zákazníky a vydělat na tom.

Tipy na místa k focení nejsou ale jediné, s čím se na portále Fototipy.cz můžete setkat. Už z názvu portálu je patrné, že bude plný tipů k fotografování. Naleznete tam zajímavé články, tipy na zajímavé weby o fotografování a spoustu dalšího obsahu, který může fotografům pomoci. Každý registrovaný uživatel má svůj blog, do kterého může přispívat co se mu zlíbí. Takové příspěvky nejsou nijak moderované a díky tomu, že je blog na takovém velkém portále se zvyšuje šance, že si blog přečte co nejvíce lidí.

Kromě příspěvků ve fotografově blogu je možnost vytvářet i články, které se po schválení moderátorem dostanou na titulní stranu portálu. Články si přečte nejvíce lidí a přilákají spoustu dalších fotografů. U článků a příspěvků na blozích je velká výhoda v tom, že vedle textu článku je i blok s informacemi o autorovi. Takže u každého článku, nebo příspěvku v blogu je umístěn i váš odkaz.

A v poslední řadě je k dispozici i diskuzní fórum. To je zatím docela prázdné, ale s rostoucím počtem návštěvníků se to již brzo změní.

Neváhejte tedy a navštivte Fototipy ještě dnes. Pokud milujete svět fotografování, je to pro vás to správné místo na internetu. Fototipy jsou místem, kde se budou cítit dobře jak začátečníci, tak i zkušení profesionálové.

Najdete nás taky na Facebooku, nebo na Google Plus.

Příspěvek byl publikován v rubrice Portály se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.