Webové stránky rychle a levně

Potřebujete rychle a levně udělat webové stránky? Měli jste problém se studentem, který se na Vás místo práce vykašlal? Možná přišel čas vzít vše do vlastních rukou.

Dnešní internet už je daleko blíže lidem než před pár lety. Moderní řešení internetových prezentací už po Vás nechce nic víc, než základní znalosti práce s počítačem. Umíte napsat a upravit stránku ve Wordu? Tak proč si jednoduše neuděláte stránky naprosto sami?

Jenomže je tu ještě nastavení domény a webhostingu, kam stránky dáte. Prý je to velice těžká práce, kterou zvládne jen člověk z oboru. Na tom něco je, jenomže co když se do toho vloží profesionální firma, která na tohle všechno už má udělaný automatický systém.

Jednoduše si zaplatíte roční poplatek. Zaregistruje vám internetovou doménu, aktivuje webhosting s přeinstalovaným systémem, který o nic složitější ovládat, než Word. Vyberete si jednu z mnoha předpřipravených šablon, napíšete texty a je hotovo. Váš web je online připravený a funkční. Nic složitého. A pokud by jste se náhodou zasekli, na telefonu je připravena technická podpora.

Tato kompletní služba se nazývá inPage a můžete si jí na 7 dní vyzkoušet zdarma.

Příspěvek byl publikován v rubrice Reklama a Marketing. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Webové stránky rychle a levně

  1. Tomáš napsal:

    Ano máš pravdu spraviť si www-stránku v dnešnej dobe už vôbec nieje ťažké, aj ja viem urobiť maltu a kúpiť si tehlu, ale dom staviať nebudem, lebo viem, že by mi spadol. Www-stránke nieje len to čo vidíš, ale je za tým kopec inej roboty ako ju správne nakódovať a pod. Napr. u nás v meste vie robiť kvalitné www-stránky len táto firma http://www.danmo.sk. Sú drahší, ale viem, že táto stavba mi vydrží a ma aj prežije 🙂

Komentáře nejsou povoleny.