Clip in vlasy – nejlevnější metoda prodloužení vlasů

Ženy se odjakživa snaží líbit mužům a být středem pozornosti. Bohužel ne každá slečna má to štěstí a mohou jí narůst dlouhé a krásné vlásky. Proto existují různé metody prodlužování vlasů, díky kterým můžete mít krásné dlouhé vlasy dle vašeho přání.

Kromě drahých metod prodloužení existují i velmi levné způsoby, jak docílit přirozeně krásných a dlouhých vlasů. Mezi základní metody prodlužování patří:

Jestliže si žena nemůže dovolit utratit několik desítek tisíc za nové husté vlásky, doporučujeme vyzkoušet clin in sady, které se staly v posledních letech velice oblíbené. Díky možnosti barvení, žehlení, fénování a mytí sady vlasů jsou od vašich vlastních vlasů k nerozeznání. Vlásky jsou lidské, a tak mají úplně stejné vlastnosti jako ty přírodní.

Nemusíte se také bát celkové ceny, protože seženete clip in vlasy levně například v eshopu http://tvojevlasy.cz, který jsem i já využila. V nabídce najdete sady o délkách 38, 51 a 61 centimetrů, takže si na své přijde každá z vás. Přestože u každého rozměru najdete nespočet různých barevných odstínů, můžete si objednat prakticky kterýkoliv a následně ho obarvit přesně takovým, jaký používáte.

Počítejte s tím, že se o clip in vlasy budete muset starat stejně jako o vaše pravé vlasy. Odměnou vám však bude nádherný doplněk, který nikdo nerozezná od vašich pravých vlasů. Samotné nasazení je jednoduché a zvládne ho každá z vás. K objednávce navíc dostanete zdarma hodnotný dárek, a pokud zaplatíte předem, nebude vám účtováno žádné poštovné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a krása se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.