Jak si doma udělat brambůrky

Máte chuť na něco dobrého a nezdravého? Ideálně nějaké brambůrky anebo křupky? Jenomže je už večer a do supermarketu se Vám určitě nebude chtít. Ledaže by jste měli doma schované jedny předpřipavené, které už jen stačí osmažit…

Možná už jste si někdy zkoušeli udělat vlastní brambůrky. Můj poslední pokus sice chutnal, ale břicho za pár hodin pěkně protestovalo. Jednoduše nasekat brambory a hodit do fritovacího hrnce prostě nebyl dobrý nápad. Nakonec jsem skončil u hranolek, jenomže teď už nemusím!

Představte si, že existují brambůrky anebo spíše hodně dobré křupky, které už jsou předpřipravené a stačí je už jen hodit na pánvičku, anebo do fritovacího hrnce a za pár minut je hotovo.  Jedná se o polotovary od společnosti HOTsnapck. Příprava je velice jednoduchá a svou oblíbenou pochoutku můžete mít připravenou během několika málo minut. Prostě ideálně před nějakým tím filmem.

Společnost, která je dodává na náš trh učinila také menší revoluci. Prodává totiž tyto předpřipravené dobroty online. Jednoduše si je můžete objednat z jejich eshopu a dojdou Vám až domů, kde budou trpělivě čekat až na ně dostanete tu správnou chuť.

A to nejlepší na konec. Aby Vás HOTsnack přesvědčili, rozhodli se pro Vás připravit akci ve formě ochutnávkového balení. Najdete v něm výběr z jejich sortimentu všech možných pamlsků, které momentálně nabízejí.

No nezbývá mi nic jiného než Vám popřít dobrou chuť 😉

Příspěvek byl publikován v rubrice Nekomerční se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.