Nugget spustil nový e-shop

Jako každý rok touto dobou spustili Nugget, brněnští tvůrci oblečení pro zimní sporty, novou verzi svého eshopu. Co na něm najdeme a jakými změnami prošel?

Nový design se drží aktuálních odlehčených trendů, vše je čistě, světlé a velmi přehledné. Jednotlivé sekce, jak je nakupující znají, zůstaly zachovány, takže bundy na snowboard najdete na svém místě,  stejně jako snowboardové kalhoty a další oblíbený sortiment.

Největší změny se odehrály tam, kde běžný návštěvník nevidí, tedy na straně kódu. Celý eshop je díky tomu svižnější. S kluky z Nuggetu můžete nově také komunikovat online přímo ze stránek obchodu.

Se spuštěním obchodu také souvisí velmi přitažlivé slevy na vybrané oblečení a například u výše zmíněných bund se jedná o tisícikorunové úspory. To už stojí za úvahu. A nezapomeňte, ke zboží objednanému v eshopu Nugget kluci vždy posílají nějaký onus. Někdy samolepky, jindy odznáčky, ale nějaký malý dárek od nás dostanete vždy. Nechte se překvapit:)

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a móda se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.