Zážitky jako dárek pro každého

Zážitky jako dárek

Vánoce za dveřmi, obchody plné vánočních kolekcí a motivů Mikuláše a Ježíška. Je listopad, ale čas běží. Jen pár šťastných z nás našlo zálibu v nakupování dárků, třebaže se tomu asi nevyhne nikdo. Přelidněná obchodní centra v nás vyvolávají depresivní nálady. To, že mají být svátky klidu a míru? Stačí si je umět zpříjemnit. Představa toho, že za nás někdo odstojí frontu u pokladny (nehledě na to, že se takový nápad na dárek musí vymyslet) a my zatím doma popíjíme šálek čaje je naprosto famózní. Máte strach, že se dárky nebudou líbit? Celé Vánoce byste vyměnili za horské svahy v Itálii či Rakousku? Nebo byste prostě jen chtěli zkusit něco netradičního? A darovat zážitek? Zážitek, na který se nezapomíná. Zážitky jako dárek. Dnešní svět internetu nabízí atraktivní dárky, nejen k Vánocům a jejich hledání můžete strávit v pohodlí vašeho domova. Po pár minutách brouzdání po webových stránkách nacházím agenturu Esennce, která nabízí nepřeberné množství netradičních dárků pro každou věkovou skupinu. Je důkazem toho, že darovat zážitek se opravdu vyplatí.

Zážitkové dárky

Chvíle štěstí je v této době k nezaplacení. Sdružuje přátele, rodinu. Naplňuje nás novou svěží náladou a energií. Darujte zážitkové dárky. Trávíte dlouhý čas v práci nebo na cestách? Klid je pro vás cizí slovo a se svými blízkými nemáte moc společných chvil? Pojeďte si odpočinout do jednoho z relaxačních center. Pojďte si jako rodina užít pár dní daleko od všedních starostí. Maséři a masérky vám uvolní svaly v těle a pro svěží pokožku vás ,,naloží“ do pivních lázní. Pro turisty je tu k dispozici horský vzduch, nekonečné stezky a klid všude kolem. Ti náruživější se mohou projet jedním z krásných a rychlých aut. Zamilované páry jistě ocení let balónem, kde si mohou prohlédnout známá místa z ptačí perspektivy. Dárky jsou rozděleny do kategorií a vybere si určitě každý z vás. Atrakce jsou provozovány v různých lokalitách České republiky.

Adrenalinové dárky

A my, co jsme pro nedostatek času o to náročnější, bychom si přáli skočit si Bungee Jumping. Máme adrenalin v krvi. Tandemový seskok padákem možná bude vděčnější. Žádný strach, všemi atrakcemi vás provedou vyškolení pracovníci. Adrenalinové dárky přinášení opravdu zážitky, na které v životě nezapomenete. Pro opatrnější přistáváme opět na zemi a jdeme se podívat za něčím, kde nám nebude chybět pevná půda pod nohama. Aqua-zorbing či zorbing bubble je otrlejšími povahami stále vyhledávanější akcí.  Zkuste si svůj přirozený talent. Třeba na střelbě na střelnici nebo jízdě na čtyřkolce. Já osobně v tom nechci nechat oslavence samotného, a proto si objednávám vyhlídkový let pro dva, u kterého podle mě adrenalin vyskočí celkem vysoko. Nechte se unést touhou zkusit si něco nového. Zaručuji příjemně strávený den podle vašeho gusta s milými lidmi.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.