Auto na leasing – jen samé výhody

Přemýšlíte o koupi ať už nového či ojetého vozu a samozřejmě chcete zároveň co nejvíce ušetřit? Potom věřte, že existuje úplně ideální řešení – pořídit si auto na leasing. Je rychlý, jednoduchý a především vás nepřipraví o celou našetřenou hotovost. Zaplatíte pouze akontaci a zbytek ceny v pravidelných měsíčních splátkách. Každý prodejce aut spolupracuje s určitou leasingovou společností, takže nezbytná administrativa je vyřízena během hodiny. Na vás je pouze výběr konkrétního automobilu, který bude splňovat veškeré vaše požadavky. Dále musíte uvážit, jestli chcete auto jako fyzická osoba a nebo jej budete používat jako podnikatelský subjekt. Jednotlivé leasingové splátky je možno pojistit pro případ platební neschopnosti.

AAA auto je největší autobazar v ČR

Společnost AAA auto je pro vás zárukou kvalitní bezchybné koupě jakéhokoli automobilu. Firma má velice dobře propracovanou prodejní strategii a poskytuje přímo excelentní leasingové smlouvy. U každého jejich vozu je uvedena dvojí cena. Jedna platí pro platbu v hotovosti a druhá, daleko výraznější pro financování vozu leasingem. AAA auto nabízí u leasingu svým zákazníkům slevu několik desítek tisíc korun, proto je koupě vozu u této společnosti tak výhodná. Výše akontace je nastavena od 0% a splátky si můžete rozložit až na dobu 84 měsíců. Firma u všech svých vozů poskytuje garanci na historii vozidla a samozřejmostí je také zkušební jízda. Na jakékoli pobočce AAA auto vás očekává vždy ochotný personál, který je připraven se vám věnovat i po pracovní době a odpovědět na veškeré vaše dotazy.

Dodávku na leasing? Není problém

Leasingem můžete financovat libovolné vozidlo, osobní, nákladní, dodávky či jiné užitkové vozy. Pokud podnikáte a zvažujete pořízení nové dodávky, pak je pro vás určitě nespornou výhodou snížení daňového základu. Jako podnikatel si zkrátíte dobu odepisování vozu na tři roky a poté jej můžete vyměnit za nový. Při sjednání leasingu na dodávku leasingová společnost nevyžaduje doklad o výši vašeho příjmu ani nenahlíží do registru dlužníků. Respektive, i pokud máte v registru záznam, není tato skutečnost překážkou k uzavření leasingové smlouvy. Po zaplacení akontace si sami stanovíte jednotlivé měsíční splátky, které jsou po celou dobu trvání smlouvy neměnné.

Součástí každé leasingové smlouvy je také povinné ručení a havarijní pojištění, které získáte vždy se slevou a po dobu platnosti smlouvy se jeho sazba také nemění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Finanční služby. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.