TP-Link má dva nové AP, jeden z nich pro venkovní využití

Výrobce síťových zařízení přichází na trh se dvěma odolnými Wi-Fi přístupovými body neboli access pointy, z nichž jeden najde využití na povětrnostních podmínkách.

Tímto modelem je TP-Link EAP110-Outdoor, který nabízí podporu technologie 2×2 MIMO, což znamená, že je možné k němu paralelně zapojit více uživatelů do plné rychlosti až 300 Mbit/s. Zařízení je již tradičně kompatibilní s funkcionalitou PoE (Power-over-Ethernet), a tak lze tok dat i napájení z elektřiny zajistit jediným ethernetovým kabelem, což výrazně zjednodušuje instalaci.

AP EAP110-Outdoor můžete přidělat na stěnu či stožár a nechat ji tam za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Výhodou je možné umístění až do 60 metrů od bodu připojení, pokrytí pak dosahuje až 200 metrů, samozřejmě za ideálních podmínek volného prostranství. Za zmínku stojí i vodotěsnost a prachotěsnost ve standardu IP65.

Druhým ze zařízení je access point TP-Link EAP115-Wall, dosahující rychlosti do 300 Mbit/s, znovu s podporou PoE (802.3af). Tento přístupový bod je určen převážně do interiéru v kancelářích, restauracích, hotelech či na úřadech nebo jiných institucích.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítače se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.