Houpací sítě – Původní řešení relaxace pro váš originální interiér

Přestavujete dům nebo byt? Bytoví designeři inspirují – pojměte místo zajímavě, buďte kreativní, hrajte si, zapojte svou představivost!

Hitem současného interiéru se stávají houpací sítě nebo závěsná houpací křesla, jenž jsou také velmi pohodlným místem k lenošení, ale přináší netradiční oživení s prvky exotiky pro Váš moderní byt či domov. Pro jejich rozličnost, posuvnost a prostorovou nenáročnost se velké popularitě v obývacích i dětských pokojích těší závěsná houpací křesla. Na jejich pověšení postačí jeden bod a doslova jeden metr čtvereční a uděláte si tak téměř kdekoliv opravdu intimní soukromý kout pro čtení, hraní, meditování či lenošivý spánek. Možnost kolébavého houpání je potom už jen třešničkou na dortu… A děti? Ty budou možnostmi závěsného křesla nadšeny! Vydrží zkoušet dlouhé hodiny, co všechno jejich nová zajímavá skrýš nabízí a Vy si tak můžete na moment nerušeně odpočinout. Zvláště originálním oživením bydlení je I houpací síť, která svým komfortem v popularitě většinou předčí i oblíbený sedací nábytek, neboli „gauč“. Proč být usedlý? Vždyť po náročném pracovním dni, co může být krásnější než kolébavá relaxace v pohodlné houpací síti mezi polštářky. Je již od nepaměti známo, že klidné, klidné houpání pozitivně působí pro naši psychiku a může navodit příjemný pocit pohody a klidu a jistě nás zbavit zátěže.

Sdílet tyto příjemné chvilky pohody nyní můžete doma navíc i se svými blízkými, houpací sítě můžete koupit také ve variantě pro více osob nebo dokonce houpací sítě v rodinné velikosti. Nic Vám tedy nyní nezabrání překonat obvyklé zvyklosti, nahradit nepohyblivý nábytek závěsným a vytvořit si tak originální, nový a neotřelý koncept bydlení, z něhož budou překvapeny nejen Vaše děti, ale také všichni příchozí!

Sortiment trhu v oblasti houpacích sítí a závěsných křesel je široká, vybrat je možno z různých materiálů a druhů zpracování, barevných provedení i velikostí, neobvyklé není ani jistota originality a 100% handmade kvalita. Každý zde tak může maximálně uplatnit svou kreativitu a vybrat si doplněk ušitý na míru svému bydlení a vkusu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.