Kam na dovolenou a kde ji koupit?

Každoročně se desetitisící lidí chystají na zahraniční dovolenou. Tisíce Čechů dávají přednosti svému zajetému stereotypu a místům, které si oblíbily. Stejné je to s výběrem oblíbených cestovních kanceláří. Potom je tu druhá skupina lidí, kteří hledají výhodné nabídky a kvalitní služby, lidi, kteří rádi zkoušejí nové cestovky, nová místa i nové lokality.

Stejně jako v předešlých letech i letos bude největší zájem o dovolenou v Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Turecku, Egyptě, Řecku či Tunisu. Výhodné nabídky nás přímo oslňují na každém kroku a předhánějí se svoji výjimečností. Letos navíc okořeněno finančními krizemi států Řecka, Itálie i Španělska. Stále více českých turistů míří na dovolenou k sousedům na Slovensko. Zdejší termální lázně, dostupnost i cenová politika lákají nejednoho Čecha.

Máme pro vás pár tipů, kde si můžete z pohodlí domova objednat či rezervovat zájezdy do celého světa. Připravily jsme pro vás nabídku exotické dovolené, dovolené u moře, lázeňské dovolené i poznávacích zájezdů. Vy si už jen vyberte typ dovolené, který vás zajímá a který naplní vaše očekávání. Nabídky jsou agregátorem jednotlivých cestovních kanceláří, včetně těch nejznámějších a vždy řádně pojištěných.

Kde koupit letos dovolenou?

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestování se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.