Moderní rohové vany a vanové zástěny

Vybíráte novou vanu do své koupelny? Jestliže se rádi koupete ve dvou nebo si při koupání užíváte dostatek prostoru, vyplatí se vám investovat do rohové vany. Tato vana již není doménou jen prostorných koupelen, ale hodí se i do menších místností, jelikož se dá zakoupit i v prostorově úspornějším řešením.

Možnosti využití rohové vany jsou opravdu široké. Dobré je, že se tyto vany vyrábějí jak v tradičních, tak i v atypických rozměrech, které se dají pohodlně přizpůsobit opravdu každé koupelně. Nejběžnější jsou vany z akrylátu. Jedná se o lehký a odolný materiál, který dlouho udrží vodu teplou. Výhodou rohové vany je také snadná možnost proměnit ji ve sprchový kout.

K rohové vaně doporučujeme také koupi vanové zástěny. Ta zabrání případnému stříkání vody ven z vany na podlahu, takže ve své koupelně po sprchování nemusíte uklízet a ani se nesmeknete. Vanovou zástěnu doporučujeme vybrat přímo k vaně, protože jinak by se mohlo stát, že nebude správně sedět a dobře těsnit. Zmíněné produkty můžete zakoupit v obchodě m-k.cz, kde je pro vás připraven bohatý sortiment van i vanových zástěn od mnoha výrobců.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.