Seriál Kamioňáci ukáže, jak stěhují domy v Kanadě

Na kanálu Viasat Explore poběží v průběhu července dokumentární seriál Kamioňáci, který divákům představí originální způsoby stěhování budov.

Seriál sleduje osudy kanadské firmy rodiny Kernerů, která se specializuje na nadměrný a těžkotonážní transport. K jejich práci patří i stěhování domů a chat, které jsou v Kanadě většinou jiné, než na jaké jsme zvyklí.

Ke „kšeftům“ Kernerových patří například přesuny budov i s jejich majiteli, kteří by rádi změnili prostředí, ale na svůj dosavadní domov si příliš zvykli. Například rodina Puddicombových by ráda přesunula svůj dům včetně čtyři tuny vážícího krbu, manželé Sue a Tom zase sehnali nádherný pozemek u jezera Baptiste, Oyenská historická společnost vybrala peníze na záchranu kostela, který se ale musí přestěhovat, developeři v Calgary zase demolují starou zástavbu, kterou Kernerovi zachraňují a přesouvají do lokalit mimo město.

Seriál Kamioňáci pojednávající o přesunech celých budov poběží na televizním kanálu Viasat Explore každé pondělí mezi 6. červencem a 17. srpnem vždy od deváté hodiny večerní. Celkem bude odvysíláno 13 dílů.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zábava a volný čas se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.