Starému omšelému nábytku už dávno odzvonilo. Nyní letí kvalitní český designový nábytek!

Také máte plné zuby zastaralých sektorových souprav, nebo se vám pouze nelíbí nábytek z Ikey? Nabízíme vám řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Tato společnost prodává moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, bytové doplňky a dětské pokoje. Akční slevy pak potěší každého zájemce o nábytek na míru.

Český nábytek na míru je zárukou kvality

Zboží pochází z dílny českých výrobců, kteří ruku v ruce s mladými designéry vyrobili opravdu originální kusy nábytku. Rádi vám navrhnou rovněž nábytek na míru speciálně pro vás. Židle i stoly se vyrábějí z masivu, ovšem i z materiálů, jako je dýha a lamino. Výstavní síní jsou precizní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Polstrin Design – sedací nábytek

Neobyčejné i střízlivější typologie, rozsáhlá barevná škála, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek od Polstrin Design. Zaměříte-li se na díly souprav jednotlivě, zjistíte, že je můžete netradičně kombinovat. Jestliže se vám třeba vaše vysněná sedací souprava nevejde do místnosti, navrhneme vám nábytek na míru. Vyberte si ze vzorníku textilií a kůží, a daná souprava bude potažena dle vašich požadavků.

Kvalitní ložnicový nábytek

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak zpravidla potaženy koženkou, látkou, i třeba kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je velmi elegantní, a nepůsobí „přeplácaně“.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům a zahrada se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.